Laminátové podlahy EGGER

Vdýchnite vášmu interiéru život a vyzdvihnite krásu priestoru. To všetko je možné vďaka laminátovým podlahám značky EGGER. Plávajúce podlahy patria v tejto dobe medzi veľmi vyhľadávané podlahové krytiny. Laminátové podlahy sú najdokonalejšou imitáciou drevenej podlahy. Ich montáž je naozaj rýchla vďaka klikovému systému. Nadpájanie je jednoduché, pevné a presné. Laminátové podlahy tvorí viac vrstiev podlahovej krytiny vyrobenej prevažne z drevených materiálov. Vzor laminátových podláh tvorí potlač - živicou napustený papier.

Podlahy EGGER Vám prinášajú...

nespočetné množstvo vzorov a farieb. Z tejto obrovskej škály rôznych drevín si určite vyberie každý zákazník. Podlahy EGGER sú kvalitatívne porovnateľné s drevenou podlahou. Na prvý pohľad laminátovú podlahu EGGER od drevenej nerozoznáte, no je cenovo omnoho výhodnejšia. Má dlhoročnú životnosť, je odolná a jej farba sa nemení ani po rokoch.

Moderné podlahy EGGER sledujú svetové trendy a neustále sa pracuje na ich vývoji a vylepšení, aby boli čo najdokonalejšie. Perfektne imitujú textúru dreva a na ich povrchu nevidno spoje. Laminátové podlahy EGGER sa hodia do akéhokoľvek interiéru, vyzerajú honosne a vnášajú do priestoru život.

Laminátové podlahy EGGER sú tiež vysoko vodeodolné a pomerne

prispôsobené proti poškriabaniu.

Oproti drevenej krytine sú laminátové podlahy studenšie a hlučnejšie, avšak s prihliadnutím na výrazne nižšiu cenu tvoria vynikajúcu alternatívu. Celá kolekcia laminátových podláh EGGER je vhodná pre každý štýl zariadenia a poskytuje výhody ideálnej podlahy vo vynikajúcej kvalite.

Vďaka širokej ponuke dekórov a štýlovému spracovaniu patria tieto parkety medzi jedny z najlepších na trhu. Značka EGGER vyrába svoje produkty na šestnástich miestach v celej Európe. Pri výrobe sa kladie dôraz najmä na detailné spracovanie výrobkov, čím získate záruku kvality na dlhé roky.  EGGER vyrába laminátové podlahy v rôznych rozmeroch. Ich hrúbka sa pohybuje od 7 mm až do 10,5 mm. Čím je podlaha hrubšia, tým je odolnejšia. Podlahy EGGER spĺňajú vysoké nároky na povrchovú odolnosť a sú vhodné ako do bytových, tak i do komerčných priestorov.

Aktuálna ponuka podláh EGGER