TOPSTEP schodiskový systém

V spolupráci s renomovaným Českým výrobcom schodiskového systému TOPSTEP, Vám  ponúkame ideálne riešenie pre každé schodisko. Schodiskový systém TOPSTEP z laminátu a vinylu je optimálne riešenie pre obloženie nových schodov, ako aj pre rýchlu renováciu bez búrania starého schodiska.
 
 

Schodiskový systém TOPSTEP je vhodný na akýkoľvek povrch (betón, drevo, kameň, teraso atď.). Jedná sa o špeciálny laminátový obklad, ktorý je odolný proti oderu, nárazu a UV žiareniu. Jeho veľkou výhodou je jednoduchá montáž, bez zložitých stavebných úprav.

Systém ponúka pätnásť moderných dekorov. Spomedzi nich si dokážu vybrať či už milovníci vintage štýlu, tak aj milovníci klasiky ladenej v odtieňoch dreva. Schodisko je možné navyše jednoducho zladiť aj s laminátovou podlahou bez prechodovej lišty a to pomocou schodu pre napojenie. Ďalšou dôležitou súčasťou schodov sú bočnice. Priebežné bočnice kopírujú stenu pri schodisku. Kaskádovitá bočnica lemuje schody.

Súčasťou schodiskového systému sú vyrovnávacie hliníkové lišty, ktoré si dokážu poradiť s nerovnosťou povrchu a vďaka ktorým sa schody jednoducho vyrovnajú bez zložitých úprav. Ako dekoratívny prvok si môžete vybrať osvetlenie, ako bezpečnostný prvok nerezové zábradlie.

 
  
 

? Prečo TOPSTEP ?

 

Ideálne riešenie pre nové aj staršie schodiská.

Pre priame aj točité schody.

Pre akýkoľvek podklad: betón, drevo, kov, kameň, dlažba / teraco.

 

Poradenstvo a zameranie.

Cenová ponuka na mieru zdarma.

Profesionálna montáž a servis.

 

! Preto TOPSTEP !

 
 
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.