Kuchyne         

Naša firma, sa zaoberá výrobou a predajom kuchynského nábytku. Dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. 

Okrem predaja zákazníkom ponúkame aj komplexné riešenie, ktoré zahŕňa zdarma poradenstvo a výmeru priamo v byte, dome, PC návrh s cenovou ponukou, dodávku elektrospotrebičov, drezov a batérií, ako aj dopravu a odbornú montáž.

Kuchyne, ktoré vyrábame, obsahujú veľké množstvo rôznych farieb a materiálov. Z týchto ingrediencií Vám zostavíme praktickú linku požadovaného tvaru a dĺžky, o akej už dlho snívate. Doplnky, ako LED svietidlá, farebné sklá v AL. rámiku a barové pulty vyčarujú nevšedný a estetický celok Vášho bytu. 

Nie sme zameraný na typyzovanú výrobu, takže u nás neplatíte za atypycký rozmer žiadne príplatky. Jednoducho, unás si môžete dať vyrobiť kuchynskú linku za tie najlepšie ceny. Fóliované dvierka, pracovné dosky, drezy, batérie a zásuvky s dobrzďovaním zabezpečíme podľa želania zákazníka, čo tvorí tiež súčasť ucelenej ponuky našej firmy.

Nie len k modernej kuchyni patria vstavané elektrospotrebiče, z ktorých dodávame varné dosky, elektrické rúry, odsávače pár, mikrovlnné rúry, chladničky, umývačky riadu, práčky atď. rôznych značiek... Dokážeme Vám vytvoriť osobitnú, lákavú cenovú ponuku takmer na všetky druhy a značky spotrebičov. Pre viac informácií o cenách a parametroch nielen vstavaných spotrebičov nás môžete kontaktovať  telefonicky, alebo mailom.

Za dobrú cenu Vám ponúkame kvalitu a široký sortiment výrobkov.                       

                                                  

Neodmysliteľnou súčastov dnešnej modernej kuchyne sú drezy, vodovodné batérie a kuchynské doplnky vyrábané z tých najkvalitnejších a najdostupnejších materiálov.
Ponúkame Vám produkty najrenomovanejších značiek na celosvetovom trhu, medzi ktoré patrí spoločnost BLANCO.
Výrobky tejto renomovanej značky spĺňajú najvyžšie kritériá kladené na výrobu a použité materiály ako sú napríklad SILGRANIT, Pura Dur II, nerez či chrómniklová oceľ.
Vďaka použitým materiálom majú produkty zvýšenú odolnosť voči nárazom, poškriabaniu, teplotným šokom, vysokým teplotám či vylepšený estetický aspekt povrchov. 
 
Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.