!!! NOVINKA !!!

Do nášho sortimentu sme od 1.1.2013 zaradili dvere a zárubne značíek INVADO, PORTA, VERTE, DRE, INTENSO, CENTURION, VOSTER, EGOLINE za skvelé akciové ceny, napríklad dvere NORMA DECOR 1 vrátane zárubne a rozetovej kľučky môžete mať už za 99 € . Viac informácií o prebiehajúcich akciách nájdete v sekcii https://www.kamainterier.sk/akcia/ alebo na https://centrumdveriaparkiet.sk/ .

  

 !!! NOVINKA !!!

Bezfalcové a falcové dýhované dvere a zárubne značky DEUR.    

 

Do nášho sortimentu sme od 1.10.2013 zaradili bezfalcové a falcové dvere a zárubne od spoločnosti DEUR s.r.o.. Ktorá vyrába dvere a zárubne vyššej triedy podľa presnej špecifikácie a objednávky zákazníka priamo na mieru.

Pri ich výrobe je kladený dôraz na prvotriednu kvalitu, s použitím vysoko kvalitných materiálov a CNC technológiou na ich vyhotovenie, s možnosťou výberu rôznych drevín, taktiež modifikovaných dýh a farebných kombinácií s dôrazom na detaily s prihliadnutím na najnovšie trendy v tejto oblasti.

 

 

 

Pre bližšie informácie o dýhovaných dverách nás prosím kontaktujte na tel.čísle +421/911 776 074 alebo mailom na  kama.interier1@gmail.com  .