Lamelové panely VOX LINERIO

 
Lamelové panely LINERIO značky VOX dodajú interiéru jedinečný charakter a zároveň pomôžu vymedziť rôzne zóny v interiéri. Vytvorte si elegantnú a útulnú obývačku, spálňu alebo praktickú predsieň. Vyberte si správnu farbu a typ panelov LINERIO, aby vyhovovali požadovanému efektu, ktorý chcete dosiahnuť vo svojom interiéri. Lamelové panely sú dostupné v 3 variantách, S-Line, M-Line alebo L-Line, ktoré sa navzájom líšia farbou, šírkou a hĺbkou lamiel. Prírodné, Mocca, Chocolate alebo UNI odtiene budú ideálne pre každý interiér.
 

Panely Linerio sú dostupné v troch variantoch, ktoré sa líšia farbou, šírkou a hĺbkou priečok- S-lineM-line alebo L-line . Dostupné sú v troch prírodných odtieňoch- Natural, Mocca a Chocolate a troch UNI farbách- white (biela), antracit a grey (sivá). Za svoje jedinečné vlastnosti vďačí Linerio materiálu, z ktorého boli vyrobené. Na výrobu panelov sa používa extrudovaný XPS polystyrén. Je to moderný materiál, ktorý je 100% recyklovateľný. Je ľahký, odolný a ľahko sa čistí. Vďaka tomu možno Linerio inštalovať aj na náročnejšie miesta, ako je predsieň, pracovný kút či kuchyňa. Panely vďaka materiálu a svojej priestorovej štruktúre stlmia interiér, eliminujú dozvuk a ozvenu vo veľkých miestnostiach.

S-line panely s najužšími lamelami zdôraznia výšku miestnosti a dodajú jej jedinečnú atmosféru. Položte ich na vybranú časť steny alebo vizuálne vymedzte rôzne zóny v interiéri a vytvorte tak funkčné a upokojujúce zázemie pre vaše voľnočasové aktivity. Môžu sa inštalovať vertikálne, horizontálne, prípadne diagonálne.

Panely M-line so širšími lamelami budú dokonalým pozadím pre váš obľúbený nábytok a interiéru dodajú jedinečnú atmosféru. Môžu sa inštalovať vertikálne, horizontálne, prípadne diagonálne.

Pomocou panelov L- Line si môžete vytvoriť elegantnú a útulnú obývačku, spálňu, alebo aj praktickú chodbu.  Vyberte správnu farbu a typ panelov Linerio, aby vyhovovali efektu, ktorý chcete dosiahnuť vo svojom interiéri. Môžu sa inštalovať vertikálne, horizontálne, prípadne diagonálne.

 

Pre bližšie informácie o produktoch lamelových obkladov VOX LINERIO a ich cenách, neváhajte navštíviť náš eshop centrumdveriaparkiet.sk, kamennú predajňu Centrum Dverí a Parkiet v Senci na Kalinčiakovej 48, alebo nás kontaktujte telefonicky poprípade mailom. 
 
Radi Vám pomôžeme s výberom varianty a dekoru, vypracujeme cenovú ponuku, tovar dovezieme a v prípade záujmu namontujeme priamo na mieru.